Dorota Majek - Portfolio         Witam, nazywam się Dorota Majek. Od dzieciństwa lubiłam rysować. Właśnie skończyłam grafikę komputerową na FTIMS' ie na Politechnice Łódzkiej, więc od pewnego czasu w mojej rysowniczej pasji wykorzystuję komputer. Zajmuję się nie tylko grafiką 2D, ale również 3D.
         Moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do grafiki. Uwielbiam konie i jazdę konną, a w wakacje często pływam kajakiem. Ponieważ amatorsko interesuję się fotografią, każdą wyjątkową chwile staram się zachować nie tylko w pamięci :)
         Prace zamieszczone w niniejszym portfolio zostały podzielone na kategorie: Wizytówki, DTP, Grafika 3D, Zdjęcia oraz Inne. Większość mojego portfolio na chwilę obecną stanowią prace wykonane na studiach. Część prac z kategorii Wizytówki oraz DTP była wykonana na zlecenie. Zakładka Grafika 3D zawiera wizualizację stworzoną w ramach mojej pracy dyplomowej.
         Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami. Chętnie nawiążę współpracę, jednorazowo lub na dłużej. Osoby zainteresowane zapraszam do obejrzenia mojego CV


         Głowna treść strony jest dostępna przez aplikacje napisaną we Flash' u, jeśli nie masz zainstalowanego odtwarzacza Flash' a, możesz go pobrać
dorota.majek@gmail.com © 2011 Dorota Majek